Tõstukigaas balloonides

Vedelgaasi spetsiaalseid balloone kasutatakse laaduritel, mis töötavad vedelgaasiga. Meie ettevõtte poolt paigaldatud spetsiaalsetes balloonides kasutatakse puhast propaani. Tänu puhtale gaasile ei eralda laadurid kahjulikke aineid ja raskeid metalle, mistõttu on neid lubatud kasutada kinnistes ruumides.

Meie ettevõtte puhas vedelgaas laadurite jaoks lubab laaduritel töötada maksimaalselt kaua ilma, et oleks neid vaja seisata hoolduse ja remondi läbiviimiseks. Tuleb silmas pidada, et mittekvaliteetse vedelgaasi kasutamine laaduritel läheb kallimaks, kui puhta propaani kasutamine. Sellisel juhul on vaja tihti saata laadurit remonti filtri vahetamiseks ja süsteemi puhastamiseks kuni selleni välja, et on vaja vahetada välja gaasisüsteemi osasid.

Käesoleval ajal pakub meie ettevõte tõstukite jaoks kahte tüüpi balloone. Maht on kõikidel sama, erinev on ainult materjal, millest need on valmistatud. Kasutusel on alumiiniumist ja terasest balloonid. Alumiiniumballoonid on kergemad, ei roosteta ja neid eelistatakse rohkem, kuid siiski enamus meie terasballonidest on uued, mis välistab rooste olemasolu balloonides.

Teadmiseks, et tõstukigaasi balloonid on ette nähtud kasutamiseks AINULT tõstukitel. Need balloonid on varustatud lisatoruga e. sifooniga, mis on paigutatud ballooni sisse ja selle kaudu antakse gaas ventiili vedelal kujul, mitte auruna nagu tavalistes balloonides. KATEGOORILISELT ON KEELATUD kasutada selliseid balloone muudeks olme voi tööstuslikeks vajadusteks.

Meie ettevõte pakub tootmistegevuse jaoks erinevaid balloone rendile:

Ballooni tüüp
27L/11kg
Kõrgus
595 mm
Diameeter
300 mm
Kauba (gaasi) kaal
11 kg
Taara (ballooni) kaal
6 kg
Materjal
Alumiinium
Ühenduse tüüp
Nurkventiil
Ballooni tüüp
27L/11kg
Kõrgus
595 mm
Diameeter
300 mm
Kauba (gaasi) kaal
11 kg
Taara (ballooni) kaal
12 kg
Materjal
Teras
Ühenduse tüüp
Nurkventiil