Tule tööle

Balloonide gaasiga täitja (Töö Tallinnas)

Töö kirjeldus (tööülesanded)
Balloonide täitmine vedelgaasiga, ladustamine, pesemine.

Nõudmised kandidaadile
Füüsiline vastupidavus, töö välitingimustes, vene keele oskus suhtlustasandil.

Keeleoskus
Vene

Kontaktisik
Pavel Maksimov, tel.5072070

Gaaside ja tarvikute laotöötaja-autojuht (Töö Rakveres)

Kauba müük, laialivedu ja kliendikülastused.

Omalt poolt pakume
Fikseeritud tööajaga ja stabiilset tööd toimivas süsteemis, normaalseid töötingimusi ja tasu töö eest, sõbralikku ja abivalmis kollektii.

Arvutioskus
Interneti kasutamine, e-posti kasutamine.

Muud nõuded
Oled sobilik kandidaat kui: - hindad täpsust ja saad aru lihtsamatest tehnilistest asjadest, - oskad klientidega suhelda eesti ja vene keeles, - ei karda arvutil lihtsamaid programme kasutada, - töö eeldab head füüsilist vormi gaasiballoonide transportimisel. Kasuks tuleb kaubikuga sõidukogemus.

Kontaktisik
Regina Valo,info@propaan.ee