Autogaas

Kas tahad säästa raha ja investeerida puhtamasse tulevikku? Kui jah, siis tangi oma autosse autogaas.

Autogaas on sisepõlemismootoris kasutatav kütus, mis pakub konkurentsi nii bensiinile kui ka diiselkütusele ning samas on autogaas ka ökonoomsem ja ökoloogiliselt puhtam.

Autogaas on reeglina odavam kui bensiin ning valitsused julgustavad läbi kütuste aktsiisipoliitika inimesi rohkem gaasi kasutama nii ühis- kui ka isikliku transpordi valdkonnas. Autoga, millel on peal gaasiseade saab raha kokku hoidma hakata juba esimesel tankimisel ning samas säästame sellega ka ümbritsevat keskkonda. Seega kasutades oma autos autogaasi annate panuse puhtamasse tulevikku.

Ükskõik kui suured või väikesed on Teie läbisõidud, kasutades praeguste kütusehindade juures autokütusena gaasi säästate kuni 40% rahast, mis kuluks Teil bensiini ostmiseks. Sõiduki üleviimine vedelgaasile tasub ära arvestades mitte ainult autogaasi ja bensiini hinna vahet, vaid ka kulutusi mootori õlile ja mootori remontidevahelisele läbijooksu suurenemisele.

Tuleb märkida, et auto mootor töötab sujuvalt ja vaikselt siis, kui Teie auto gaasisüsteem töötab normaalselt ja sõiduk on tehniliselt korras. Kuivõrd autogaasi oktaanarv on suurem kui bensiinidel 95 ja 98, siis põlemisel väheneb maksimaalselt detonatsioon mootoris. Ainult kaasaegsed, neljanda põlvkonna, gaasi otsesissepritsmega süsteemid võimaldavad ära kasutada kõik need eelised, mida annab autogaas. Kuid mitte kõik autogaasi süsteemid ei ole kvaliteetsed. Soovitame Teil pöörata tähelepanu meie kodulehe alajaotisele-autogaasiseadmete kohta, et teha õige valik ja tagada endale ökonoomne ja ökoloogiliselt puhas tulevik.

Võrreldes kulu erinevatel kütustel:

Tasuvuse kalkulaator:

Arvutage, mis ajaga tasub ära autole paigaldatud gaasiseade
(Täisarvud on eraldatud punktiga)

Auto gaasiseadme maksumus:
1 liitri bensiini maksumus:
1 liitri autogaasi maksumus:
Keskmine bensiini kulu 100 km-le:
Keskmine auto läbisõit ööpäevas:
Tasuvusaeg päevades: