Balloonirent

Kui Teil on vaja kasutada balloone ainult teatud perioodideks või vajate seda kiireloomuliste tööde teostamiseks paariks kuuks, siis ehk ei olegi Teil otstarbekas balloone osta vaid rentida neid meilt. Balloonide rentimisega tagate Te nii selle kvaliteedi kui ka balloonide kasutuskõlblikuse kestvuse. Tasub meeles pidada, et balloonide väljaostmisel muutuvad need kliendi omandiks. Gaasi ja balloonide müüja ei ole kohustatud balloone tagasi ostma.* AS Propaan pakub oma praegustele ja tulevastele klientidele võimalust balloone rentida nii lühi- kui ka pikaajaliseks perioodiks.

  1. Balloonide lühiajalise rendi minimaalseks perioodiks on 1 (üks) kuu. Näiteks: kui Teil on gaasi vaja tarbida ainult suvisel grilli perioodil või hooajalistel ehitustöödel, siis on mõistlikum ning mugavam võtta 1-2 ballooni rendile 3-4 kuuks. Balloonide lühiajalisi rendilepinguid saab sõlmida ainult AS Propaan Esindustes (v.a. Viljandi ja Narva ME). Gaasi müüvad kõik meie Esindused ja Müügipunktid. Tutvuge palun ka lühiajalise rendilepingu tingimustega.
  2. Balloonide pikaajalise rendi perioodiks on enam, kui 1 (üks) aasta. Näiteks: kui Teie firma kasutab aastaringselt gaasi, on Teil mõistlikum sõlmida leping pikaajaliseks perioodiks. Balloonide pikaajalise rendilepingu tingimuste täpsustamiseks ja lepingu sõlmimiseks võtke ühendust AS Propaan turundusosakonnaga. Gaasi saate osta kõikides meie Esindustest ja Müügipunktidest. Pikaajalise rendilepingu tingimused ja hinnad on erinevad. Soovitame Teil tutvuda ka meie poolt pakutavate balloonide valikuga vastavalt Teie vajadustele:

* Teadmiseks neile, kes on juba varasemalt soetanud omale balloonid ning mis on Teie omandis, siis hetkel AS Propaan praktiseerib kasutuses olnud balloonide tagasiostmist hinnaga, mis on madalam ballooni ostuhinnast.