Küttelahendused tootmishoonetes ja ladudes vedelgaasimahuti baasil

Tööstushoonete ja ladude kütmisel on soodne kasutada vedelgaasi , selleks ettenähtud mahutites. Tootmis- ja laohoonete küttesüsteemide gaasivarustuse tarbeks pakume mahutid suuruses 4850 kuni 9150 liitrit. Eraldi juhtudel, kus tarbitava gaasi kogus on väga suur, pakume ka mahuteid suurusega 10 000 kuni 50 000 liitrit. Samuti on võimalik lahendada gaasivarustuse küsimus mitme mahuti baasil. Mahuteid on võimalik paigaldada nii maa peale, kui ka maa alla. Mahuti valikul tuleb lähtuda kasutatava põleti või katla võimsusest.

Suuremate võimsuste vajadusel pakume võimalust paigaldada aurusti, mis tagab vajaliku koguse aurufaasi kütteseadme normaalseks tööks. AS Propaan on euroopa juhtiva vedelgaasiseadmete FAS ametlik esindaja Eestis.

Küttekehana tootmishoonetes, kus reeglina on kõrged ruumid, on sobiv kasutada vedelgaasil töötavaid infrapuna kiirgureid või õhkkütte seadmeid. Infrapuna kiirgurite kasutamisel saavutatakse kütte kokkuhoid laealuse ruumi madala temperatuuri hoidmisega. Kiirgurist väljuv kiirgus muutub soojuseks põrandal või seal asuvatel esemetel. Vedelgaasil töötava õhkkütte eeliseks on olematud kaod põlemisenergia muundamisel ruumisoojuseks.

Aitame valida just Teile sobivad seadmed ning vastame meeleldi Teie täiendavatele küsimustele.